Skrydis oro balionu grupei virš Kuršių marių

Skrydis oro balionu grupei virš Kuršių marių

Privatus skrydis 4 - 7 asmenims

1.800,00

Su šeima, kolegomis ar draugais

Svaiginanti Kuršių nerija ir marios plauks apačioje, o saulės nutvieksta jūra mojuos bangomis. Įspūdingiausias skrydis į prisiminimų kolekciją – nežemiško grožio gamtos perlas iš oro baliono. Tai ypatingas skrydis, kurio metu atsivers unikalūs gamtos kampeliai – skrendant virš marių apsigaubsite ypatinga aura.

Ypatingas nuotykis privačiame skrydyje tik Jūsų grupei. Netrukdomi mėgaukitės tobula kompanija ir neužmirštamais vaizdais. Draugų susibūrimo, kolegos išleistuvių ar bet kuria kita proga atitrūkite nuo žemės ir užsimiršę leiskite sau pasvajoti. Viskuo kitu pasirūpinsime mes! Net 1,5 val. skrydis ir svaiginantis aukštis atskleis tobulą gamtos ir žmogaus ryšį.

Oro balionai skrenda pavėjui, todėl šiam skrydžiui reikalingos ypatingos sąlygos – vėjo kryptis ir greitis. Per mėnesį gali būti tik 2-3 galimybės šiam skrydžiui, todėl būtina išankstinė rezervacija.

Privatus skrydis 4 – 7 asmenims oro balionu virš Kuršių marių. Rezervuokite arba įsigykite dovanų kuponą, kuris galioja net 24 mėnesius. Garantuojame geriausius įspūdžius!

Kiti pasiūlymai

Jums taip pat gali patikti…

Vietos žemėlapis

Dalintis 

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top