Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvienas pirmas kartas jaudina ir neramina. Dažniausiai mūsų klausia - o ką daryti, jeigu turiu aukščio baimę? Užtikriname - skrydis oro balionu yra nepanašus į jokius kitus skrydžius lėktuvais, parasparniais ar kitom skraidyklėm - oro balionas yra nešamas vėjo, todėl krepšys išlieka stabilus ir nesiūbuoja. Užtikriname - skrydis oro balionu, tai puikus būdas įveikti aukščio baimę ir pažvelgti į savo miestą iš aukštai.

Statistiškai tai saugesnė transporto priemonė nei automobilis! Oro balionas tai oficialiai įregistruotas registre orlaivis, turintis TKA išduotą tinkamumo skraidyti pažymėjimą bei draudimą, o pilotai turi licencijas ir kvalifikacijas vykdyti komercinius skrydžiui oro balionais. 

Plačiau apie tai galite paskaityti čia

Puikiai tiks patogūs ir nevaržantys judesių drabužiai ir patogi avalynė (pastaba merginoms - jokių aukštakulnių!). Pakilus oro temperatūra bus panaši kaip ir ant žemės. Pasiimkite ir lengvą džemperį jei pasidarytų vėsiau.

Jums pravers:

  • Akiniai nuo saulės
  • Galvos apdangalas, jei esate jautresni karščiui
  • Fotoaparatas, video kamera

Skrydžio metu pasirūpinsime vandeniu.

Rekomenduojame skristi vaikams nuo 5-6 metų. Oro baliono krepšio aukštis yra 120 cm., todėl žemesnio ūgio vaikams turime pakylas, kad šie galėtų pilnavertiškai mėgautis skrydžiu. Vaikus iki 16 metų amžiaus privalo lydėti pilnametis asmuo. 

Specialūs pasiūlymai skrydžiui su šeima

Rekomenduojame susilaikyti nuo skrydžio nėštumo metu arba ištaikyti skristi tik labai geru oru. Prieš rezervuodami skrydį įspėkite mus apie nėštumą ir pateiksime detalesnes rekomendacijas.  

Prieš skrydį visuomet paklausime Jūsų svorio - tai svarbi informacija skrydžio saugai, nes oro balionas turi leistiną kilimo masę, kuri apskaičiuojama prieš kiekvieną pakilimą. Masė priklauso nuo daug išorinių faktorių - oro temperatūros, slėgio, skrydžio vietovės. Jeigu Jūsų svoris viršija 120 kg. - įspėkite apie tai iš anksto!

Skrydis 

Karšto oro balionai kyla anksti ryte su saule ir vakare link saulėlydžio. Deja, dieną balionai negali skristi dėl susidarančių termikų (vertikalių oro srovių) – patekus į jas balionas gali tapti nevaldomas. Anksti ryte terminė veikla dar neprasidėjusi, o vakare jau išnyksta.
Preliminarūs pakilimo laikai
Mėnuo Rytinis Vakarinis
Balandis 06:00 – 08:00 18:00 – 19:30
Gegužė 05:00 – 07:00 19:00 – 20:30
Birželis 05:00 – 07:00 19:30 – 21:00
Liepa 05:00 – 07:00 19:30 – 21:00
Rugpjūtis 06:00 – 08:00 19:00 – 20:30
Rugsėjis 06:30 – 08:30 17:30 – 19:00
Spalis 07:30 – 09:00 16:30 – 18:00
Lapkritis - Kovas 09:00 - 11:00 14:00 – 16:00

Laikas gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų – rūko, vėjo stiprumo, matomumo. Tikslus pakilimo laikas yra patvirtinamas skrydžio dieną.

Išsirinkus norimą skrydį oro balionu paspauskite mygtuką Rezervuoti ir atsidariusiame lange pasirinkite datą ir laiką - rytinis arba vakarinis skrydis. Nurodyti laikai yra preliminarūs ir gali kisti pagal meteo sąlygas. Tikslų pakilimo laiką nustatome vieną dieną prieš numatomą skrydį.

Prieš kiekvieną skrydį oro balionu parenkame geriausiai tos dienos sąlygas atitinkančią pakilimo vietą. Į ją galite atvykti savo transportu arba sutarti Jums labiau tinkamą susitikimo vietą. Kadangi oro balionas visuomet leidžiasi kitoje vietoje nei kyla, po skrydžio parvešime Jus atgal į susitikimo vietą savo transportu.

Vidutiniškai oro balionu pakylame iki vieno kilometro aukščio. Nesijaudinkite, šalta tikrai nebus - tokiame aukštyje oro temperatūra yra tik 6 laipsniais žemesnė nei apačioje!

Balionas skrenda nešamas vėjo, todėl kiekvienas skrydis yra unikalus ir dinamiškas. Vidutinis vėjo greitis skrydžio metu yra apie 10-18 km/h.

Oro baliono skrydis trunka 60-70 min. priklausomai nuo oro sąlygų. Visa pramogos trukmė nuo susitikimo iki grįžimo gali sudaryti nuo 3 iki 4 valandų - įskaitant nuvykimą į pakilimo lauką, pasiruošimą, skrydį, šventinę procedūrą po skrydžio bei grįžimą atgal.

Dėl palankių orų intensyviausiai oro balionais skraidome nuo balandžio iki spalio mėnesio. Rečiau skraidome žiemą - lietus ir stiprus vėjas neleidžia mėgautis saugiu skrydžiu, tačiau pasitaikius progai pakilti virš snieguotų apylinkių - kartu su Jumis mėgaujamės kiekviena unikalaus skrydžio akimirka.

Dovanų kuponai

Apmokėjimo už dovanų kuponą metu pasirinkite kupono variantą - elektroninį skirtą atsispausdinti (PDF), pristatomą iškarto po apmokėjimo nurodytu el. pašto adresu arba atspausdintą ir įpakuotą, pristatomą į artimiausią paštomatą (DPD, LPexpress ar Omniva) per 1-2 darbo dienas.

Kuponą taip pat galite atsiimti mūsų ofise, prieš tai susisiekę su mumis telefonu.

Davonų kuponas galioja 24 mėnesius nuo pirkimo dienos. Nesijaudinkite, jei kupono galiojimas eis į pabaigą - įspėsime Jus prieš 90 ir 30 dienų iki kupono galiojimo pabaigos jeigu šis dar neišnaudotas. Taip pat kupono galiojimą galima pratęsti už papildomą mokestį.

Visas dovanų kupono panaudojimo, grąžinimo ir paslaugų teikimo sąlygas rasite čia

Paslaugoms naudojame tik nedidelius ir jaukius oro balionus, talpinančius nuo 5 iki 7 asmenų arba 2 asmenis romantiško skrydžio metu. Krepšiuose įrengtos specialios pertvaros užtikrinančios papildomą saugumą ir patogumą keleiviams. Orientuojamės ne į kiekį, o kokybę - todėl visas dėmesys yra skiriamas keleiviams.

Visus išvardintus privalumus rasite čia

Scroll to Top