Skrydžiai oro balionu Vilniuje

Kur smagiau pakilti karšto oro balionu, jei ne Europos oro balionų sostinėje?

Nesvarbu, ar esate vilniečiai, ar Vilniaus svečiai, į autentišką miestą pažvelgti galėsite naujai. Senamiesčio labirintai, sodri žaluma, raudoni stogai… Ir daug oro balionų, skrendančių Vilniuje vienu metu – šitoks įspūdis išliks ilgam!

Apžiūrėti Vilnių iš paukščio skrydžio kylame iš keturių vietų: Baltojo tilto, Vingio parko, Barbakano arba Valakampių. Pakylame mieste, o leidžiamės už miesto, kad pro Jūsų akis neprasprūstų nei vienas Vilniaus stogas.

Dėl AB Oro navigacija 2023 metų birželio 1 d. įvestų taisyklių dėl karšto oro balionų skrydžių valdomoje oro erdvėje, skrydžiai virš Vilniaus yra apriboti ir jų sumažėjo apie 60%. Kartais leidimas skrydžiui yra atšaukiamas likus vos 30 min. iki suplanuoto skrydžio, todėl skrydžių planavimas tapo sunkiai prognozuojamas. Turinčius dovanų kuponus kviečiame skristi Trakuose arba Molėtuose. 

Oro balionai gali kilti ryte, po saulės patekėjimo ir vakare, likus keletui valandų iki saulėlydžio. Todėl kiekvieną dieną pakilimo laikai skiriasi, priklausomai nuo dienos ilgumo. Dieną oro balionai negali skristi dėl susidarančių termikų (vertikalių oro srovių), į kurias patekus balionas tampa nekontroliuojamas.

Išsirinkite savo nuotykį !

Skrydis oro balionu Vilniuje
155,00899,00
1 - 7 asmenims
Skrydis oro balionu šeimai Vilniuje
280,00650,00
Jūsų šeimos nuotykis!
Romantiškas skrydis Vilniuje
690,00
Ypatingai progai
Privatus skrydis oro balionu Vilniuje
890,002.400,00
Jūsų grupei

Artimiausi skrydžiai Vilniuje

LAISVA

Pasirinkite laiką

NA

Nėra suplanuota

icons8-today-100

Rezervuok jau šiandien!

Skrydžio vietovė

Scroll to Top