Ar skristi oro balionu yra saugu?

Oro balionas virš Vilniaus, rytinis skrydis

Statistiškai oro balionas yra laikomas saugiausia transporto priemone. Rūpinamės keleivių ir pilotų saugumu, todėl skrydžius planuojame geru oru, investuojame į praktinius ir teorinius pilotų ir komandų narių apmokymus, ypatingą dėmesį skiriame keleivių instruktažui prieš skrydį. Prižiūrime įrangos techninę būklę pagal baliono gamintojo patvirtintus priežiūros vadovus, atliekame kasmetinę patikrą. Balionas privalo būti tikrinamas kas metus arba kas 100 skridos valandų – kas nutinka pirmiau. 

Didelį dėmesį skiriame ir paslaugos kokybei užtikrinti.

Kodėl verta skristi su mumis?

GRUPĖ Iki 7 keleivių

Nedidelės keleivių grupės

Keleivius skraidiname nedideliuose, saugiuose ir komfortiškuose krepšiuose. Ne tik užtikriname komfortą, bet ir rūpinamės jaukumu: į vieną krepšį sodiname 5-7 asmenis. Viskas tam, kad galėtumėte netrukdomi mėgautis skrydžiu!
GRUPĖ Iki 7 keleivių
Garantuotas laikas ore

Skrydžio trukmė

Dieviname skrydžius ir bendravimą su keleiviais, todėl ore norime praleisti kuo daugiau laiko! Netrumpiname skrydžio laiko be priežasties ir mėgaujamės kiekviena akimirka. Užsisakius skrydį, Jūsų laukia mažiausiai 60 min. trukmės nuotykis ore. Pasiruoškite neužmirštamiems įspūdžiams!
Garantuotas laikas ore
PASLAUGOS KOKYBĖ

Asmeninis dėmesys klientams

Kiekvieną skrydį laikome ypatingu. Dėl to orientuojamės į aukščiausią kokybę ir geriausias patirtis: siekiame, kad įsimintinas būtų ir pirmasis rankos paspaudimas, ir šiltas atsisveikinimas. Jūsų atsiliepimai motyvuoja mus stengtis dar labiau. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie laimės akimirkų!
PASLAUGOS KOKYBĖ
skraidome visoje Lietuvoje

Didžiausias pasirinkimas

Siūlome skrydžius balionais visoje Lietuvoje: nuo Vilniaus iki Klaipėdos, nuo Biržų iki Druskininkų. Norite paskraidyti savo miestelyje ar Jums ypatingoje vietovėje? Ne bėda – atvažiuosime ir ten!
skraidome visoje Lietuvoje

Turite klausimų? Susisiekite!

Scroll to Top