Skrydis oro balionu grupėje

Naujiems įspūdžiams atrasti

Skrendame oro balionu 5-7 asmenų grupėje – krepšyje jausitės komfortiškai ir jaukiai, ir netrukdomi galėsite mėgautis tobulais vaizdais – ar tai būtų miesto panorama ar gyvos gamtos sukurti stebuklai. Lengvas sklendimas oru ir neapsakomas laisvės pojūtis. Pasirinkite dalyvausiančių asmenų skaičių ir skrendam balionu kartu!

Nuo 133 EUR

asmeniui

5-7 asm.

grupė

Vaikų ir tėvų akimirkoms

Neužmirštamas patirtis dovanojantis skrydis yra orientuotas net ir į pačius mažiausius. Nuotykiui oro balione kviečiame visus vaikus nuo penkerių metų, kad nepritrūktų klegesio bei spindinčių akių.

Išvyskite artimųjų šypsenas ir skrosdami debesis patirkite neapsakomą lengvumo jausmą. Tai – neužmirštamas įspūdis bendrų prisiminimų kolekcijai.

Nuo 125 EUR

asmeniui

3-7 asm.

grupė

Privatūs skrydžiai oro balionu

Emocijos ir nuotykis dviems

Pakvieskite antrąją pusę į nuotykį ir kartu grožėkitės vaizdais iš paukščio skrydžio. Viliojantys miesto žiburiai, svaiginančios panoramos, saulėlydis virš upės linkio… Ko jau ko, bet romantikos ore tikrai nepritrūks!

Užsisakius romantišką skrydį, oro baliono krepšys bus skirtas tik Jums. Besiplaikstantys plaukai, mylimojo šypsena, delnas delne… Momentas, virtęs šiltu prisiminimu.

Nuo 650 EUR

skrydis

2 asmenims

privatus skrydis

Kibkitės į parankę šeimos nariams, bičiuliams ar bendradarbiams ir visi kartu leiskitės į nepamirštamą kelionę dangumi. Skaičiuokite debesis, atitrūkite nuo žemiškų rūpesčių ir darbus palaimingai palikite užmaršty.

Privatus skrydis Jūsų grupei – nuo 4 iki 7 asmenų arba didesnei – nuo 8 iki 12. Išsirinkite savo nuotykį ir skrendam balionu kartu!

Nuo 115 EUR

asmeniui

4-7 asmenims

privatus skrydis

Ypatingi skrydžiai

Nėra jokių ribų!

Unikalių akimirkų entuziastams siūlome skrydžius ypatingose Lietuvos vietose – virš Kuršių marių pakylant į 1500 m. aukštį ir mėgaujantis nepakartojamais vaizdais.

Taip pat galime suorganizuoti skrydį Jums ypatingoje vietoje Lietuvoje arba Latvijoje. 

Scroll to Top